Zestaw biżuterii drewnianej foggy day [Wenge]

295,20 zł brutto

-20%

369,00 zł brutto


Uzupełnij informacje dotyczące grawerunku:

Opis

Zestaw drewnianej biżuterii Foggy Day z mglistej żywicy i drewna Wenge

 

Jesteś fanką kryminałów? Lubisz zagadki, łamigłówki, sekrety? Mglisty zestaw drewnianej biżuterii będzie pasował do Twojej tajemniczej natury. Te oryginalne dodatki zostały spowite gęstą, mleczną mgłą, a więc to pewne, że w ich wnętrzu skrywa się coś nieodgadnionego. Może to właśnie Tobie uda się zajrzeć głębiej i zidentyfikować ten zaginiony skarb? Zestawy drewnianej biżuterii Rezzwood to oryginalna biżuteria wykonywana ręcznie w niewielkiej pracowni w Warszawie. Do uzyskania efektu przenikania się kolorów i faktur, wykorzystujemy naturalne drewno oraz bezbarwną żywicę o mglistym zabarwieniu. Zestawy biżuterii z drewna dostępne są w kilku wariantach – możesz zestawić ze sobą pierścionek i jeden z naszyjników lub dwa naszyjniki w różnych kształtach.

Dodatkowe informacje

  • Zestawy drewnianej biżuterii Rezwood to produkt polski, wykonywany ręcznie przez rzemieślników z Warszawy.
  • Do produkcji pierścionków i naszyjników wykorzystujemy prawdziwe drewno. Jego naturalną cechą jest niepowtarzalny rysunek słojów, co oznacza, że wyroby, które otrzymasz, mogą różnić się od produktów zaprezentowanych na zdjęciach poglądowych.
  • Wykonujemy pierścionki z drewna w różnych rozmiarach. Aby Twój pierścionek pasował do Ciebie idealnie, sprawdź swój rozmiar przed złożeniem zamówienia.
  • Jeżeli po otrzymaniu zamówienia stwierdzisz, że rozmiar pierścionka nie pasuje do rozmiaru Twoich palców, odeślij go do nas, a dostosujemy go do Ciebie.
  • Czas realizacji zamówienia to 2-3 dni robocze. Ręczymy za jakość naszych produktów, a ta przychodzi z czasem.
  • Zwrotu towaru możesz dokonać do 30 dni od otrzymania zamówienia.

Podobne

Napisz opinię

Zestaw biżuterii drewnianej foggy day [Wenge]

Zestaw biżuterii drewnianej foggy day [Wenge]

DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

30 Dni na zwrot lub wymianę

30 Dni na zwrot lub wymianę

Zamów przez telefon

Zamów przez telefon