Zestaw biżuterii drewnianej clear sky [Wenge]

295,20 zł brutto

-20%

369,00 zł brutto


Uzupełnij informacje dotyczące grawerunku:

Opis

Zestaw drewnianej biżuterii Clear Sky z bezbarwnej żywicy i drewna Wenge


Czy może być coś przyjemniejszego, niż patrzenie się w krystalicznie czyste niebo? Takie chwile są nie do przecenienia – tylko Ty, a nad Tobą bezkres nieboskłonu, na którym migotają gwiazdozbiory gwiazd. Abyś o każdej porze dnia i nocy mogła spoglądać w gwiazdy, ten niezwykły moment zamknęliśmy w biżuterii – drewnianych naszyjnikach i pierścionku z bezbarwną żywicą. Zestawy drewnianej biżuterii Rezzwood to oryginalna biżuteria wykonywana ręcznie w niewielkiej pracowni w Warszawie. Do uzyskania efektu przenikania się kolorów i faktur, wykorzystujemy naturalne drewno oraz bezbarwną żywicę, w której unoszą się nieduże pęcherzyki powietrza. Zestawy biżuterii z drewna dostępne są w kilku wariantach – możesz zestawić ze sobą pierścionek i jeden z naszyjników lub dwa naszyjniki w różnych kształtach.

Dodatkowe informacje

 • Zestawy drewnianej biżuterii Rezwood to produkt polski, wykonywany ręcznie przez rzemieślników z Warszawy.
 • Do produkcji pierścionków i naszyjników wykorzystujemy prawdziwe drewno. Jego naturalną cechą jest niepowtarzalny rysunek słojów, co oznacza, że wyroby, które otrzymasz, mogą różnić się od produktów zaprezentowanych na zdjęciach poglądowych.
 • Wykonujemy pierścionki z drewna w różnych rozmiarach. Aby Twój pierścionek pasował do Ciebie idealnie, sprawdź swój rozmiar przed złożeniem zamówienia.
 • Jeżeli po otrzymaniu zamówienia stwierdzisz, że rozmiar pierścionka nie pasuje do rozmiaru Twoich palców, odeślij go do nas, a dostosujemy go do Ciebie.
 • Czas realizacji zamówienia to 2-3 dni robocze. Ręczymy za jakość naszych produktów, a ta przychodzi z czasem.
 • Zwrotu towaru możesz dokonać do 30 dni od otrzymania zamówienia.

Podobne

Opinie

Oceń 
2020-11-28

Natalia

Naszyjniki są piękne i noszę je bardzo często. Dobrze, że zajrzałam głębiej na Waszą stronę, bo zestaw wychodził sporo taniej niż dwa naszyjniki osobno.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Zestaw biżuterii drewnianej clear sky [Wenge]

  Zestaw biżuterii drewnianej clear sky [Wenge]

  DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

  DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

  Wysyłka w 24h

  Wysyłka w 24h

  30 Dni na zwrot lub wymianę

  30 Dni na zwrot lub wymianę

  Zamów przez telefon

  Zamów przez telefon