Zestaw biżuterii drewnianej clear sky [Wenge]

239,85 zł brutto

-35%

369,00 zł brutto


Uzupełnij informacje dotyczące grawerunku:

Opis

Zestaw drewnianej biżuterii Clear Sky z bezbarwnej żywicy i drewna Wenge


Czy może być coś przyjemniejszego, niż patrzenie się w krystalicznie czyste niebo? Takie chwile są nie do przecenienia – tylko Ty, a nad Tobą bezkres nieboskłonu, na którym migotają gwiazdozbiory gwiazd. Abyś o każdej porze dnia i nocy mogła spoglądać w gwiazdy, ten niezwykły moment zamknęliśmy w biżuterii – drewnianych naszyjnikach i pierścionku z bezbarwną żywicą. Zestawy drewnianej biżuterii Rezzwood to oryginalna biżuteria wykonywana ręcznie w niewielkiej pracowni w Warszawie. Do uzyskania efektu przenikania się kolorów i faktur, wykorzystujemy naturalne drewno oraz bezbarwną żywicę, w której unoszą się nieduże pęcherzyki powietrza. Zestawy biżuterii z drewna dostępne są w kilku wariantach – możesz zestawić ze sobą pierścionek i jeden z naszyjników lub dwa naszyjniki w różnych kształtach.

Dodatkowe informacje

  • Zestawy drewnianej biżuterii Rezwood to produkt polski, wykonywany ręcznie przez rzemieślników z Warszawy.
  • Do produkcji pierścionków i naszyjników wykorzystujemy prawdziwe drewno. Jego naturalną cechą jest niepowtarzalny rysunek słojów, co oznacza, że wyroby, które otrzymasz, mogą różnić się od produktów zaprezentowanych na zdjęciach poglądowych.
  • Wykonujemy pierścionki z drewna w różnych rozmiarach. Aby Twój pierścionek pasował do Ciebie idealnie, sprawdź swój rozmiar przed złożeniem zamówienia.
  • Jeżeli po otrzymaniu zamówienia stwierdzisz, że rozmiar pierścionka nie pasuje do rozmiaru Twoich palców, odeślij go do nas, a dostosujemy go do Ciebie.
  • Czas realizacji zamówienia to 2-3 dni robocze. Ręczymy za jakość naszych produktów, a ta przychodzi z czasem.
  • Zwrotu towaru możesz dokonać do 30 dni od otrzymania zamówienia.

Podobne

Napisz opinię

Zestaw biżuterii drewnianej clear sky [Wenge]

Zestaw biżuterii drewnianej clear sky [Wenge]

DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

30 Dni na zwrot lub wymianę

30 Dni na zwrot lub wymianę

Zamów przez telefon

Zamów przez telefon