Zestaw biżuterii drewnianej bloody gold [Wenge]

239,85 zł brutto

-35%

369,00 zł brutto


Uzupełnij informacje dotyczące grawerunku:

Opis

Zestaw drewnianej biżuterii Bloody Gold z czerwonej żywicy i drewna Wenge

 

Jeżeli chcesz jej pokazać, jak bardzo Ci na niej zależy, podaruj jej zestaw biżuterii z drewna w jedynym odpowiednim dla zakochanych kolorze. Czerwony pierścionek i naszyjnik będą podkreślać jej urodę i codziennie przypominać o Waszym uczuciu – niezwykłym tak bardzo, jak niepowtarzalny rysunek drewnianych słojów, widoczny na każdym elemencie tego niezwykłego zestawu. Zestawy drewnianej biżuterii Rezzwood to oryginalna biżuteria wykonywana ręcznie w niewielkiej pracowni w Warszawie. Do uzyskania efektu przenikania się kolorów i faktur, wykorzystujemy naturalne drewno oraz żywicę w krwistoczerwonym kolorze, w której unosi się złoty pył. Zestawy biżuterii z drewna dostępne są w kilku wariantach – możesz zestawić ze sobą pierścionek i jeden z naszyjników lub dwa naszyjniki w różnych kształtach.

Dodatkowe informacje

  • Zestawy drewnianej biżuterii Rezwood to produkt polski, wykonywany ręcznie przez rzemieślników z Warszawy.
  • Do produkcji pierścionków i naszyjników wykorzystujemy prawdziwe drewno. Jego naturalną cechą jest niepowtarzalny rysunek słojów, co oznacza, że wyroby, które otrzymasz, mogą różnić się od produktów zaprezentowanych na zdjęciach poglądowych.
  • Wykonujemy pierścionki z drewna w różnych rozmiarach. Aby Twój pierścionek pasował do Ciebie idealnie, sprawdź swój rozmiar przed złożeniem zamówienia.
  • Jeżeli po otrzymaniu zamówienia stwierdzisz, że rozmiar pierścionka nie pasuje do rozmiaru Twoich palców, odeślij go do nas, a dostosujemy go do Ciebie.
  • Czas realizacji zamówienia to 2-3 dni robocze. Ręczymy za jakość naszych produktów, a ta przychodzi z czasem.
  • Zwrotu towaru możesz dokonać do 30 dni od otrzymania zamówienia.

Podobne

Napisz opinię

Zestaw biżuterii drewnianej bloody gold [Wenge]

Zestaw biżuterii drewnianej bloody gold [Wenge]

DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

30 Dni na zwrot lub wymianę

30 Dni na zwrot lub wymianę

Zamów przez telefon

Zamów przez telefon