Naszyjniki

Drewniane wisiorki – siła tkwi w prostocie

Drewniane naszyjniki z serii Basic to biżuteria wypełniona znaczeniem, stworzona z myślą o osobach uduchowionych. Choć ich forma jest minimalistyczna i prosta, niosą ze sobą wiele znaczeń. Wśród wisiorków z tej kolekcji znajdziesz takie symbole jak drzewo życia, yin i yang czy drewniany krzyż. Każdy z nich może się stać Twoim amuletem i codziennie pomagać Ci kroczyć Twoją własną drogą.

Naszyjniki  Jest 14 produktów.
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Ręcznie robione naszyjniki – oryginalność w stylu handmade

Wisiorki z drewna Rezzwood Basic to biżuteria wykonywana ręcznie. Podczas wytwarzania naszyjników dbamy o każdy detal, tak aby był nie tylko wyjątkowo ładny i estetyczny, ale także bardzo wytrzymały. Do produkcji drewnianych naszyjników z tej kolekcji używamy trzech szlachetnych gatunków drewna – dębu, orzecha włoskiego oraz wiśni. Każdy z nich charakteryzuje się inną barwą i rysunkiem słojów, dlatego w naszym sklepie nie ma dwóch wisiorków, które wyglądałyby identycznie.

Krzyż, symbol nieskończoności, yin i yang – który naszyjnik pasuje do Ciebie?

Stawiamy na różnorodność, dlatego oferujemy Ci nie tylko biżuterię z różnych gatunków drewna, ale także w różnych kształtach. W naszym sklepie znajdziesz 14 różnych modeli. Symbol nieskończoności, naszyjnik przedstawiający system solarny czy wizerunek lwa to tylko niektóre z nich. Jedną z nowości w sklepie Rezzwood jest także drewniany wisiorek z własnym grawerem, który możesz spersonalizować i wypełnić dowolną treścią. W końcu to Ty wiesz najlepiej, jaki wzór pasuje wyraża to, co Ci w duszy gra!

Drewniane pudełeczko z Twoim grawerem – podaruj naszyjnik bliskiej osobie

Dbamy o jakość Twojego zamówienia na każdym jego etapie, także podczas pakowania. Każdy drewniany naszyjnik z serii Basic wysyłamy w zgrabnym pudełeczku z drewna wypełnionego trocinami. Na Twoje życzenie wykonamy na nim spersonalizowany grawer z Twoim tekstem – dzięki temu symboliczny wisiorek z kolekcji Basic będzie idealnym prezentem dla bliskiej Ci osoby.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

30 Dni na zwrot lub wymianę

30 Dni na zwrot lub wymianę

Zamów przez telefon

Zamów przez telefon