Half moon naszyjnik drewniany Basic

59,00 zł brutto


Uzupełnij informacje dotyczące grawerunku:

Opis

Drewniany naszyjnik Half Moon – seria Basic

 

Księżyc to symbol tajemnicy. Jedna jego połowa jest nieustannie ukryta przed naszym wzrokiem, druga prezentuje się w pełnej krasie zaledwie przez kilka nocy. Nie bez powodu więc kojarzy się z nam z magią i tym, co zakazane. Rosnący księżyc symbolizuje także to, co nowe – nowy związek, nową sytuację materialną, społeczną czy zawodową. Jeżeli więc chcesz, aby w Twoim życiu nastąpiła jakaś zmiana, noś go przy sobie jako szczęśliwy amulet. Drewniane naszyjniki z serii Basic wykonywane są z trzech gatunków drewna: jasnobrązowego dębu, jasnego drewna wiśni z różowymi przebarwieniami oraz ciemnobrązowego orzecha włoskiego o głębokim kolorze. Każdy wisiorek wykonywany jest ręcznie. Do naszyjnika dołączony jest rzemyk w kolorze czarnym. Biżuterię wysyłamy w unikalnym, drewnianym pudełeczku, wypełnionym trocinami.

Dodatkowe informacje

  •          Podobnie jak pozostałe produkty marki Rezzwood, drewniane naszyjniki z serii Basic wykonywane są ręcznie, przez polskich rzemieślników.
  •          Dzięki naturalnym właściwościom drewna, które różni się m.in. rysunkiem słojów i odcieniem, każdy wisiorek jest niepowtarzalny. Oznacza to, że wyrób który otrzymasz, może różnić się             od naszyjnika przedstawionego na zdjęciu.
  •          Drewniane wisiorki z serii Basic wykonywane są z trzech różnych gatunków drewna do wyboru: z orzecha włoskiego( ciemne drewno), dębu (jasne drewno) oraz wiśni (jasne drewno z                 różowymi przebarwieniami)
  •          Naszyjniki Basic zawieszone są na rzemyku o długości 1 metra w kolorze czarnym.
  •          Czas realizacji zamówienia to 24h. Ręczymy za jakość naszych produktów.
  •          Każdy drewniany naszyjnik pakujemy w drewniane pudełko wypełnione trocinami. Istnieje możliwość wykonania indywidualnego grawerunku na pokrywie szkatułki.

 

 

Podobne

Napisz opinię

Half moon naszyjnik drewniany Basic

Half moon naszyjnik drewniany Basic

DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

30 Dni na zwrot lub wymianę

30 Dni na zwrot lub wymianę

Zamów przez telefon

Zamów przez telefon