Golden sea bottom kolczyki drewniane [Zebrano]

159,20 zł brutto

-20%

199,00 zł brutto


Uzupełnij informacje dotyczące grawerunku:

Opis

Drewniane kolczyki Golden Sea Bottom z niebieskiej żywicy i drewna Zebrano
 

Marzy Ci się morze? Jego małą namiastkę możesz mieć zawsze przy sobie. Kolczyki z drewna i błękitnej żywicy zabiorą Cię do wspomnień o odpoczynku na piaszczystej plaży i sprawią, że już teraz zechcesz planować kolejny wakacyjny wyjazd. To co, zabierzesz je ze sobą w swoją kolejną podróż? Drewniane kolczyki Rezzwood to oryginalna, ręcznie robiona biżuteria. Do produkcji tych małych dzieł sztuki używamy naturalnego drewna z afrykańskich drzew zebrano oraz jasnoniebieskiej żywicy, w której unosi się złoty proszek. Te oryginalne kolczyki pakowane są w efektowne, drewniane pudełko wypełnione mchem. Na jego wieczku możemy wykonać dla Ciebie indywidualny grawer według Twojego pomysłu.

Dodatkowe informacje

 • Ręcznie robione kolczyki Rezzwood są przyjazne dla alergików – oprawione w czyste srebro próby 925. bez domieszki niklu nie wywołują uczuleniowych zmian skórnych.
 • Drewniane kolczyki, podobne jak pozostałe nasze produkty , to rękodzieła wytwarzane przez polskich rzemieślników.
 • Dzięki właściwościom drewna i żywicy każdy komplet kolczyków jest inny. Nie bądź zaskoczony, jeżeli wyrób który otrzymasz, będzie się nieznacznie różnić się od kolczyków przedstawionych na zdjęciu poglądowym.
 • Czas realizacji zamówienia to 24h. Ręczymy za jakość naszych produktów.
 • Każdy zestaw kolczyków pakujemy w drewniane pudełko wypełnione mchem. Jeżeli sobie życzysz, na jego pokrywie wykonamy indywidualny grawer z Twoim napisem.
 • Zwrotu towaru możesz dokonać do 30 dni od otrzymania zamówienia.

Podobne

Opinie

Oceń 
2020-11-26

Zjawiskowe

Pozytywne zaskoczenie. Sama pewnie bym ich nie kupiła, ale dostałam w prezencie od męża i są naprawdę piękne. Wrócę tu pewnie niedługo po kolejne produkty. Pozdrawiam!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Golden sea bottom kolczyki drewniane [Zebrano]

  Golden sea bottom kolczyki drewniane [Zebrano]

  DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

  DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

  Wysyłka w 24h

  Wysyłka w 24h

  30 Dni na zwrot lub wymianę

  30 Dni na zwrot lub wymianę

  Zamów przez telefon

  Zamów przez telefon