Clear sky kolczyki drewniane [Wenge]

159,20 zł brutto

-20%

199,00 zł brutto


Uzupełnij informacje dotyczące grawerunku:

Opis

Drewniane kolczyki Clear Sky z bezbarwnej żywicy i drewna Wenge
 

Bezbarwne, przejrzyste kolczyki Clear Sky to drewniana biżuteria, która przywodzi na myśl lekkość powietrza i czystość chłodnej wody ze strumyka. Ten efektowny dodatek pasuje niemal do każdej stylizacji – drewniane kolczyki Rezzwood czują się dobrze zarówno w towarzystwie zwykłej koszulki, jak i efektownej sukienki, bez względu na kolor czy krój. Drewniane kolczyki Rezzwood to oryginalna, ręcznie robiona biżuteria. Do produkcji tych małych dzieł sztuki używamy naturalnego drewna z afrykańskich drzew wenge oraz przezroczystej żywicy. Te oryginalne kolczyki pakowane są w efektowne, drewniane pudełko wypełnione mchem. Na jego wieczku możemy wykonać dla Ciebie indywidualny grawer według Twojego pomysłu.

Dodatkowe informacje

  • Ręcznie robione kolczyki Rezzwood są przyjazne dla alergików – oprawione w czyste srebro próby 925. bez domieszki niklu nie wywołują uczuleniowych zmian skórnych.
  • Drewniane kolczyki, podobne jak pozostałe nasze produkty , to rękodzieła wytwarzane przez polskich rzemieślników.
  • Dzięki właściwościom drewna i żywicy każdy komplet kolczyków jest inny. Nie bądź zaskoczony, jeżeli wyrób który otrzymasz, będzie się nieznacznie różnić się od kolczyków przedstawionych na zdjęciu poglądowym.
  • Czas realizacji zamówienia to 24h. Ręczymy za jakość naszych produktów.
  • Każdy zestaw kolczyków pakujemy w drewniane pudełko wypełnione mchem. Jeżeli sobie życzysz, na jego pokrywie wykonamy indywidualny grawer z Twoim napisem.
  • Zwrotu towaru możesz dokonać do 30 dni od otrzymania zamówienia.

Podobne

Napisz opinię

Clear sky kolczyki drewniane [Wenge]

Clear sky kolczyki drewniane [Wenge]

DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

30 Dni na zwrot lub wymianę

30 Dni na zwrot lub wymianę

Zamów przez telefon

Zamów przez telefon