New Age

Zegarki Rezzwood New Age – eleganckie zegarki z charakterem

Prosty kształt, naturalne drewno, precyzyjny mechanizm – tylko tyle i aż tyle tworzy oryginalne, drewniane zegarki Rezzwood New Age. Jeżeli kochasz prostotę i niezawodność, na pewno pokochasz też nasze zegarki. Wykonujemy je ręcznie, z najlepszych kawałków niezwykłych gatunków drewna, dbamy o ich uszczelnienie, a do wnętrza montujemy solidny mechanizm renomowanej marki Citizen.

New Age  Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Oryginalne zegarki z drewna – wyroby polskich rzemieślników

Nie ma dwóch takich samych zegarków Rezzwood New Age, tak jak i nie ma dwóch takich samych drzew. Na każdym egzemplarzu natura innym kolorem narysowała niepowtarzalny kształt słojów. Drewniane zegarki Rezzwood New Age różnią się od siebie także dlatego, że wykonujemy je ręcznie. To nie żadna masowa produkcja. To staranna praca polskich rzemieślników, pracujących z pasją w niewielkiej, kilkuosobowej pracowni.

Drewniane zegarki Rezzwood New Age – eleganckie, wygodne, niezawodne

Chcemy, aby nasze zegarki były piękne i niezawodne. I naprawdę takie są! Aby drewno było odpowiednio zakonserwowane, nasączamy je specjalną mieszaniną olejów i wosków przez 21 dni. Dzięki temu są solidnie zaimpregnowane i błyszczą tak, jakby były polakierowane, choć nie są. Chcemy także, aby były wygodne. I są! Opracowaliśmy oryginalny kształt koperty, dopasowany do kształtu nadgarstka, dzięki czemu noszenie zegarków Rezzwood New Age jest wygodne i naturalne. Nie bez znaczenia są także eleganckie paski z naturalnej skóry, które zawsze dobrze się prezentują i miękko leżą na nadgarstku.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

30 Dni na zwrot lub wymianę

30 Dni na zwrot lub wymianę

Zamów przez telefon

Zamów przez telefon