Drewniane zegarki

#CzasNaDrewno, czyli oryginalne zegarki z drewna dla kobiet i mężczyzn

Drewniane zegarki Rezzwood to synonim niezawodności i dobrego stylu. Oryginalne, ale i uniwersalne, pasują niemal do każdej stylizacji. Wykonane z naturalnych surowców są unikalne i jedyne w swoim rodzaju – tak, jak nie ma dwóch takich samych drzew, tak nie ma dwóch identycznych zegarków Rezzwood. Każdy z naszych drewnianych zegarków został wykonany ręcznie, z należytą precyzją i dbałością o detal, które gwarantują Ci wyjątkową wytrzymałość i piękny wygląd czasomierza. Do produkcji zegarków używamy wyłącznie najlepszej jakości drewna, ale także wyjątkowo solidnych i precyzyjnych mechanizmów japońskiej marki Citizen, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój nowy zegarek to przyjaciel na długie lata.

Drewniane zegarki  Jest 20 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Rezzwood - drewniany zegarek inny niż wszystkie

Oryginalnym rozwiązaniem, które zastosowaliśmy w naszych drewnianych zegarkach jest profilowana koperta. Podczas, gdy większość zegarków ma płaski tył, zegarki z drewna Rezzwood są profilowane w taki sposób, aby  punkt styku koperty z ręką pasował do naturalnego kształtu nadgarstka. Dzięki temu noszenie zegarka jest niezwykle wygodne, a Ty w ogóle nie czujesz jego ciężaru!

Tworząc drewniane zegarki dla kobiet i mężczyzn dbamy o jakość każdego egzemplarza na każdym etapie produkcji. Warto podkreślić, że sam proces impregnacji koperty trwa aż 21 dni. Dzięki temu rozwiązaniu zegarek jest doskonale zabezpieczony i bardzo odporny. Dużą zaletą naszych drewnianych zegarków jest także szeroka gama kolorystyczna. Każdy z modeli jest dostępny aż w 10 wariantach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz swój nowy zegarek do własnych upodobań i stylu.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

30 Dni na zwrot lub wymianę

30 Dni na zwrot lub wymianę

Zamów przez telefon

Zamów przez telefon