Drewniane kolczyki

Drewniane kolczyki Rezzwood – stylowy dodatek na każdą okazję

Drewniane kolczyki to najnowszy, ekologiczny trend w świecie biżuterii. Dlaczego kobiety na całym świecie pokochały go tak bardzo? Odpowiedź jest prosta – drewniane kolczyki są po prostu niepowtarzalne. Każda para, a nawet każdy kolczyk z osobna, jest unikalnym dziełem sztuki. Wszystko to dzięki sile natury – nie ma dwóch kawałków drewna, na których słoje i rysunek układałyby się w ten sam sposób.

Drewniane kolczyki  Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Kolczyki ekologiczne – unikalna biżuteria w stylu handmade

Oryginalne, wiszące kolczyki Rezzwood to prawdziwe rękodzieła. Każdy komplet kolczyków wykonywany jest ręcznie, z należytą starannością i dbałością o efekt końcowy. To, że wykonujemy je pracą naszych dłoni, ma olbrzymi wpływ na estetykę biżuterii – rzemieślnicza obróbka drewna oraz żywicy to kolejny powód, dla którego nie ma dwóch takich samych par kolczyków Rezzwood.

Biżuteria dla alergików – kolczyki, które nie uczulają

Nasze drewniane kolczyki to także doskonała propozycja dla alergików. Do produkcji biżuterii wykorzystujemy wyłącznie naturalne surowce, które nie uczulają. Sam kolczyk wykonany jest z prawdziwego drewna i żywicy, natomiast bigle, czyli zawieszki, wytworzone są z czystego srebra próby 925 bez domieszki niklu, który u wielu osób powoduje różnego rodzaju podrażnienia i reakcje alergiczne skóry.

Kolczyki w pudełku z mchem – oryginalny pomysł na prezent dla kobiety

Każdy komplet długich drewnianych kolczyków Rezzwood jest pakowany w oryginalne pudełko z drewna, wypełnione efektownym mchem. Na Twoje życzenie wykonamy indywidualny grawerunek pudełka zgodny z Twoim pomysłem, dzięki czemu ten unikalny zestaw drewnianej biżuterii będzie idealnym prezentem dla bliskiej Ci osoby – dziewczyny, mamy, siostry lub przyjaciółki.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

DARMOWA WYSYŁKA OD 250 ZŁ

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

30 Dni na zwrot lub wymianę

30 Dni na zwrot lub wymianę

Zamów przez telefon

Zamów przez telefon